KTO SME?


Sme CONUS Group, politicky a finančne nezávislá skupina, od roku 1990 patriaca pod medzinárodne chránenú ochrannú známku CONUS. Zabezpečujeme výrobu, distribuujeme a koordinujeme dodávky drevostavieb CONUS, aj na trh SR a ČR, od najväčšieho kanadského výrobcu luxusných drevostavieb NELSON HOMES, založeného už v roku *1949 a výrobcu LINWOOD HOMES *1968. Výrobu zabezpečujeme tiež u viacerých popredných fínskych výrobcov.

PREČO MY?


Viacerí výrobcovia, svetoví lídri z Kanady a Fínska, vyrábajú luxusné drevostavby CONUS pre CONUS Group. Keďže sú vybraní podľa rôznych technológií konštrukcií stien, a teda aj cien, CONUS Group tak pokrýva komplexne všetky najkvalitnejšie súčasné konštrukcie drevostavieb na svete pre každého náročného zákazníka. Mnohé výrobné závody, konštrukčné a dizajnové tímy jednotlivých výrobcov a stretávanie sa dôležitých odborných informácií u nás sú najlepšou garanciou a výbornou správou pre investorov.

ČO ROBÍME?


Zabezpečujeme výrobu precízne technologicky spracovaných, s vynikajúcim remeselným prevedením, overených luxusných TOP drevodomov a drevostavieb CONUS z Kanady a Fínska. Dovážame ich, predávame, aj staviame, podľa typu požadovaných konštrukcií. Dodávame ich: na kľúč; do požadovanej fázy výstavby; postavíme len podstatnú časť stavby pre dostavbu svojpomocou; dodáme len materiál alebo prefabrikované diely a investor si postaví dom svojpomocne.

 

© 1990 CONUS

Na obsah našej webovej stránky sa vzťahuje autorský zákon. CONUS vykonal všetky primerané opatrenia k zabráneniu prenosu vírusov touto webovou stránkou, a preto odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadné straty a škody vzniknuté z poškodenia počítačových programov alebo elektronických dát prijemcu následkom prípadného stiahnutia si údajov z tejto webovej stránky. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za informácie publikované na webstránkach našich partnerov.